İnteraktif CD nedir?


İnteraktif CD nedir?

Çağımızda yaygın ve önemli bir medya elemanı olan İnteraktif Cd, yani Katalog Cd ülkemizde gün geçtikçe yaygın bir hale gelmektedir. Sürekli yenilenebilme imkanı ve çeşitli görsel malzemeyi toplu bir şekilde bir arada tutabilmesi Cd’yi alternatif bir tanıtım aracı haline getirmiştir.

Genel olarak baktığımız zaman interaktif Cd bize gerekli miktarda görüntü ve ses imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda içinde çeşitli yazıları da barındırabilir. Firmanızın tamamen tek bir Cd ile fuarlarda, müşteri görüşmeleri ve benzeri yerlerde yüksek kalite standartlarında sergileyebilirsiniz. Dünya çapında baktığımız zaman gelişmiş pek çok ülke standart kataloglara nazaran interaktif ve dikkat çeken cd katalogları bulundurmakta ve kullanmaktadır. Avantajlarından birisi de pek çok sayıda olan ürününüzü sadece bir katalogda sunmanıza imkan veren CD katalog, dünyanın herhangi bir yerinde bulunan müşterilerinize, firmanızın ve ürünlerinizin tanıtmanın en pratik ve kolay yoludur.

Broşür ve benzer şekildeki kataloglar kısa bir süre saklanıp sonrasında hemen atılmaktadır. CD ve DVD’ler, sunmak istediğiniz verileri güvenlik sebebiyle uzun bir müddet saklayabilme imkanına sahiptir. Kurumsal firma olma yolunda şirketinizin büyümesine hız kazandırmanın en önemli noktası tanıtımdır. Grafix Reklam Ajansı olarak firmanızın tanıtımında Konya’da önemli rol oynuyoruz.

Diğer reklam materyallerinden; daha ekonomik ve kullanışlı oluşu avantaj sağlar. Konya reklam firmaları bu konuya dikkat ve özen göstermektedir. Düşük maliyetle güçlü bir tanıtım yapmak istiyorsanız İnteraktif CD ve DVD için, Grafix Reklam Ajansı sizlerin hizmetindedir.

Grafix Reklam Ajansı’nın sizlere sunduğu web sitelerini interaktif CD’lere adapte ediyoruz. CD ve DVD’lerin üzerine logonuzu veya istediğiniz bir yazıyı baskı sistemini kullanarak uyguluyoruz. Aynı zamanda videolarınızı ve ürünlerinizi yüksek kaliteli bir şekilde müşteriye sunabilirsiniz.