Katalogunuz sizin imajınızdır


Katalogunuz sizin imajınızdır

Kataloglar birden fazla ürüne sahip olan firmaların ürün tanıtımlarını çok az bütçeyle yapabilecekleri ideal bir tanıtım aracıdır. Ancak gelişen tasarım trendlerine dikkat edilmeden yapılan katalog tasarımları, artık etkisini göstermemektedir. Görselliğin ve imajın giderek kutsal haline gelmiş olması, firmaların tanıtımlarında kullandıkları materyallerinde sorgulanmasına neden oldu. Eğer etkileyici bir tasarımdan uzak kataloglar bastırırsanız, kimse sayfasını açmadan çöp kutusuna atabilir. Klasik tasarımlardan koparak daha modern ve gösterişli tasarım stilleri sayesinde daha etkili bir tanıtım yapmış olursunuz.

Müşterilerin ilgisini çekin!

Kimse reklam metinlerini okumak istemez. Bu nedenle çekici ve etkileyici bir reklam metni veya katalog tasarımı hazırlamak gerekir. Tüketicilerin dikkatini çekecek bir tasarım ve kaliteli bir katalog baskısı tanıtım faaliyetlerinden istenilen sonucun alınmasını sağlayacak önemli etmenlerdir.

Katalog tasarımı ve basımı hizmetlerinde Konya’da büyük işler başaran reklam ajansımız, birçok kurumsal ve bireysel müşteriye vermiş olduğu hizmetle kalitesini tescil etmiştir. Sizler içinde görsel açıdan tatminkar, sade ama klasik tasarım yöntemlerinin kullanılmadığı, etkili mesajlar içeren, kaliteli görsellere sahip katalogları hazırlayabiliriz. En uygun fiyata, en mükemmel katalog tasarımlarına sahip olabilirsiniz.

Ürün yada hizmetleriniz hakkında bilgiler vereceğiniz katalog tasarımlarını ve basımını kurumsal kimliğinizle örtüşerek yapalım. Etkileyici ve dikkat çeken tasarım figürlerimizle zenginleştirelim. Konya şehrinin en iyi reklam ajansından en iyi fikirler çıkar!